nemogoody

Monday, January 07, 2008

اولین سینما در سال 2008

سلام بر همگی

چند شب پیش برای اولین بار در سال 2008 به سینما رفتم. من از زمانی که یادم می آید مسحور(سحر شده) جعبه جادو و هنر هفتم بوده ام و اعم از فیلم خوب و بد همه را می دیدم و تا حد زیادی لذت می بردم.

در ایران که بودم ،به قول معروف، فیلمی داشتم و تقریبا تمام فیلم هایی را که می گرفتم کپی می کردم حتی DVD ها را می گشتم و فایل تصویری و صوتی آن را به هر گرفتاری بود پیدا می کردم و آن ها را روی CD کپی می کردم. برای همین زمانی که از ایران آمدم یک مجموعه بسیار بزرگ فیلم از کیفیت پرده ای تا بهترین کیفیت ممکن را آنجا گذاشتم و هر وقت که می روم می بینم کلی خاک رویشان نشسته و کلی غصه می خورم.

برگردم سر اصل مطلب، دیشب فیلمی که رفتم Assassination of Jessie James بود.در مجموع می توانم بگویم فیلم روند کندی داشت و از ابتدای فیلم مشخص بود که آخر آن چه اتفاقی می افتد در ضمن هیجان خاصی هم نداشت یک روند مشخص و آهسته از زندگی چند نفر، افکار و احساساتشان در مقابل هم ، ولی با این وجود تمام دو ساعت و چهل دقیقه را با اشتیاق کامل به پرده نقره ای خیره شدم.

اگر از صحنه های خشن ناراحت می شود اگر هیجان و تحرک می خواهید این فیلم توصیه نمی شود زیرا فیلم بالا و پایین چندانی ندارد و فیلمی یکنواخت و مشخص است. اما من بسیار لذت بردم.

0 Comments:

Post a Comment

<< Home